Yıldırım Mah. Ali Fuat Başgil Cad. No:143 Bayrampaşa / İstanbul

7 GÜN / 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ !

İzmir Hasta Karyolası Hasta Yatağı Hasta Karyolası Fiyatları 2. El Hasta Karyolası

Medical Hospital Beds

Hasta Karyolası ve Yataklarımızın Özellikleri

 

Hasta kullanımına uygun ev tipi hasta karyolası, medikal sağlık ürünleri ve ortopedik yatakları bu sitede satılık ve kiralık çeşitleriyle bulabilirsiniz. Sağlıklı bir hayat için hayatınızın neredeyse üçte birlik bir kısmını geçirdiğiniz yatak seçimi büyük önem taşımaktadır. Vücudunuzda meydana gelebilecek yatış şeklinize ve yattığınız yere bağlı bir çok omurga ve ortopedik hastalıktan doğru yatak seçimi ile korunabilirsiniz. Yatak Medikal Hastane Malzemeleri bu misyonla sizler için sağlıklı, kaliteli ve dayanıklı yataklar üretir. Hastane yatakları ve ev tipi hasta karyolalarının kiralama ve satışı, hastane malzemelerinin toptan ve perakende olarak satışı, her çeşit medikal ürünün pazarlaması web sitemiz üzerinden online olarak yapılmaktadır. Hasta yatağı, satılık ve kiralık hasta karyolası çeşitlerini firmamızda uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Firmamızda üretilen hasta yatakları çeşitli güvenlik ve dayanıklılık testlerinden geçtikten sonra kullanımınıza sunulmaktadır.

Sitemizden incelediğiniz hasta yatağı görselleri ve tüm özellikleri beyan ettiğimizle birebir aynıdır. Yataklarımızın diğer karyolalardan belirgin farklarını şöyle sıralayabiliriz: Karyolayı taşıyan önemli bileşenlerden biri olan tekerlekleri güçlendirilmiş plastik malzemeden imal etmekteyiz. Sanayi tipi demir tekerlek kullanmayarak zamanla oluşacak paslanmayı ve bunun hastanıza olumsuz etkilerini böylelikle engelliyoruz. 50x30 mm çapında profil kullanarak imal ettiğimiz hasta yatağı çeşitlerimiz 40x30 mm profil kullanılan karyolalara göre daha fazla ağırlığı taşıyabilme özelliğine sahiptir. Yataklarımızı diğerlerinden ayıran bir önemli özellikte iskelet kısmında kullanılan sac malzemenin delikli olmasıdır. Bu özellik sayesinde karyolada hava sirkülasyonu sağlanarak hastanın havasız ortamın yaratacağı olumsuz etkilerden korunması amaçlanmıştır. Ürettiğimiz hasta yatakları ev, hastane, huzur evi, diyaliz merkezleri gibi sağlık kuruluşlarında kullanılmaktadır.

Visco yatak, lazer kesim hasta yatakları ve 4 parçalı hasta yatakları tüm ölçü ve özellikleri ile firmamızda satılıyor. Hasta karyolaları satış ve kiralama piyasasında kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çeken ve tercih edilen Yatak Medikal; İstanbul başta olmak üzere tüm illere hasta karyolası satışı ve hasta yatakları kiralama hizmetlerini ulaştırmaktadır. Ürünlerinin satış ve pazarlamasını ağırlıklı olarak web sayfaları üzerinden yapan firmamız; İstanbul içi hasta karyolası sipariş ve kiralama taleplerinizi hızlı bir şekilde işlem yaparak, yaklaşık 3 saat içinde yerinize teslim etmektedir. Karyola ve yatak modellerimiz yüksek ağırlıklara dayanıklı ve hastanın maksimum konfor ve ihtiyaçlarını karşılayabilmesine olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Hasta karyolaları kullanımı oldukça kolay olan bir el kumandası üzerindeki düğmeler ile rahatlıkla istenilen pozisyona getirilebilmekte ve hastayı rahatsız edecek hareketleri önlemektedir. Satış ve kiralamasını yaptığımız tüm hasta yatakları tamamen ortopedik özelliktedir. Hasta yatağı kiralama hizmetimiz aylara göre düşen fiyat oranlarıyla, hasta karyolası kiralama yapan müşterilerimizin bütçesini yormamaktadır. Medikal ürünler firmamızda toptan ve perakende olarak satılmaktadır. Uzun süre yatakta kalmak zorunda olan ve sürekli yatağa bağımlı yatalak hastalar için ideal olan hasta karyolası çeşitlerinin firmamızda 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, full abs, asansörlü hasta yatakları, ahşap bazalı hasta yatakları gibi modelleri ile imalatı yapılıp, sizlere uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Yatağa bağımlı (yatalak) hastaların bakıcıları ve kendileri için özel olarak tasarımı yapılan ürünler ile ev içinde yaşamı kolaylaştıracak diğer medikal ürünler firmamızda imal edilerek, mağazamız veya web sitemiz üzerinden online sipariş yöntemi ile kapıda nakit veya kredi kartı ödeme sistemleriyle satılmaktadır. Tüm hasta yatakları orjinal garanti belgesi ile 2 yıl ürün, 10 yıl yedek parça garantisi altındadır. Fabrikada üretim esnasında oluşabilecek hatalar veya nakliye, kurulum aşamalarında oluşabilecek hasar durumlarında satın aldığınız ürünler Yatak Medikal Hasta Karyolası güvencesiyle birebir yenisiyle değiştirilmektedir. Elektrikli hasta karyolası satan firmalar arasında sürekli bir adım önde olan şirketimiz, kaliteden ödün vermeden en uygun maliyetlerle üretimi ön planda tutan, hastane malzemeleri, hastane dolapları, muayene masası, narkotik dolapları gibi ürünlerin imalatını, satışını yapan, sizlere hasta yatağı kiralama hizmeti de veren bir firmadır. Müşterilerinin artan taleplerini karşılamak için sürekli üretim kapasitesini arttırmaktadır.

Şirketimizde satışı yapılan tüm hasta karyolalarını kiralık olarak da temin edebilirsiniz. Tüm İstanbul ilçelerine ( Adalar Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Arnavutköy Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Ataşehir Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Avcılar Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Bağcılar Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Bahçelievler Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Bakırköy Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Başakşehir Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Bayrampaşa Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Beşiktaş Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Beykoz Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Beylikdüzü Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Beyoğlu Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Büyükçekmece Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Çatalca Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Çekmeköy Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Esenler Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Esenyurt Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Eyüp Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Eminönü Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Fatih Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Gaziosmanpaşa Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Güngören Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kadıköy Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kağıthane Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kartal Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Küçükçekmece Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Maltepe Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Pendik Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Sancaktepe Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Sarıyer Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Silivri Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Sultanbeyli Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Sultangazi Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Şile Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Şişli Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Tuzla Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Ümraniye Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Üsküdar Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Zeytinburnu Hasta Karyolası Hasta Yatağı ) kiralık hasta yatağı hizmeti vermekteyiz. Kiralık karyola fiyatlarına serum askısı, pil, servis, kurulum dahildir. Hasta yatakları, visco yatak, hasta karyolası, satılık ve kiralık hasta yatağı çeşitlerini uygun fiyatlarla bu sitede bulabilirsiniz. Hastane yatakları ve ev tipi hasta karyolası kiralama ve satışı, hastane malzemelerinin toptan ve perakende olarak satışı, her çeşit medikal ürünün pazarlaması web sitemiz üzerinden online olarak yapılmaktadır. Uzun vadeli yataklar maksimum konfor ve dayanıklılık için tasarlanmıştır. Uzun süreli ev bakımı gerektiren yatalak hastalar için ideal olan hasta karyolalarının firmamızda 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, full abs, asansörlü, ahşap hasta karyolası ve bazalı gibi modelleri ile imalatı yapılıp, sizlere uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Biz memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Eğer aldığınız üründen memnun değilseniz, size geri ödemenizi yapıyoruz. Siz memnun değilseniz ve sizin memnuniyetsizlik için geçerli bir nedeniniz varsa ürünü iade edebilirsiniz. Bu nedenle, satın aldığınız ürünün iade sebebini bize bildiriniz. Hasta karyolası ve diğer medikal ürünlerimiz yüksek kalitededir. Tüm hasta karyolalarımız belgeli olarak 2 yıl ürün ve 10 yıl yedek parça garantilidir.

Hasta Karyolası Satış ve Kiralama Yapılan İller:
Adana Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Adıyaman Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Afyonkarahisar Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Ağrı Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Aksaray Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Amasya Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Antalya Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Ardahan Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Artvin Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Aydın Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Balıkesir Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Bartın Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Batman Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Bayburt Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Bilecik Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Bingöl Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Bitlis Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Bolu Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Burdur Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Bursa Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Çanakkale Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Çankırı Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Çorum Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Denizli Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Diyarbakır Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Düzce Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Edirne Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Elazığ Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Erzincan Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Erzurum Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Eskişehir Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Gaziantep Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Giresun Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Gümüşhane Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Hakkari Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Hatay Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Iğdır Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Isparta Hasta Karyolası Hasta Yatağı, İçel Hasta Karyolası Hasta Yatağı, İstanbul Hasta Karyolası Hasta Yatağı, İzmir Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kahramanmaraş Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Karabük Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Karaman Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kars Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kastamonu Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kayseri Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kıbrıs Hasta Karyolası Hasta Yatağı, KKTC Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kırıkkale Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kırklareli Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kırşehir Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kilis Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kocaeli Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Konya Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Kütahya Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Malatya Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Manisa Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Mardin Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Mersin Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Muğla Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Muş Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Nevşehir Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Niğde Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Ordu Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Osmaniye Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Rize Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Sakarya Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Samsun Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Siirt Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Sinop Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Sivas Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Şanlıurfa Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Şırnak Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Tekirdağ Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Tokat Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Trabzon Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Tunceli Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Uşak Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Van Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Yalova Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Yozgat Hasta Karyolası Hasta Yatağı, Zonguldak Hasta Karyolası Hasta Yatağı.

Hastalar için en uygun seçenek yarı otomatik yataktır. Bu tip karyolalar yükseltmek ve yatak yüksekliğini düşürmek için motor ile donatılmıştır. Bu yataklar genellikle tam otomatik yatakların tüm işlevlerini içerir. Dual motorlu yatak sistemlerinde yatağın baş ve ayak kısmı el kumandası yardımıyla hareket ettirilebilmektedir.

Hospital Bed Medical Bed
Hospital Bed Medical Bed