Yıldırım Mah. Ali Fuat Başgil Cad. No:143 Bayrampaşa / İstanbul

7 GÜN / 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ !

  Visco Yatak

Visco Yatak

Visco Yatak Özellikleri:

- Visco yataklar boyun kireçlenmesi, romatizma, dolaşım sorunları, bel fıtığı, boyun ve sırt ağrılarını azaltma özelliğine sahiptir.

- Eni 90 cm - Boyu 190 cm -Yükseklik 12 cm

- Sıvı geçirmez yüzey sayesinde yatağınız her zaman ilk günkü kadar temiz olacak.

- İkinci en büyük özelliği ise silinebilir veya yıkanabilir kılıfının olmasıdır.

- Yatarken vücudun şeklini alan yataktaki visko bölüm 7 - 9 cm kadar olmakla birlikte daha azı işlevsel olmamakta, fazlası ise sizin yatağa gömülmenize sebep olmaktadır. Tamamen ortopedik ve yaysızdır, su ile temas sonucu zarar görmez ve çökme, eğilme, büzülme gibi bir problem çıkartmaz.

- Bu ürünü kullanan insanlar mevcut omurga, eklem problemlerinde azalma olduğunu belirtmişlerdir. Ayrıca Visko Yataklar ileride oluşması muhtemel sorunları da önlerler.

- Ortam sıcaklığına göre duyarlı Visco yataklar sıcaklığa göre ekstra şekiller alırlar.

- Actigard özellikli kılıfları sayesinde mantar oluşumu gibi durumlara karşı anti-bakteriyel özelliklere sahiptir ve tamamen hijyeniktir. Visco yatak fiyatları firmamızda çok uygundur.

Visco yataklar tıbbi ortopedik ürünlerdir:

- Visco yataklar boyun kireçlenmesi, romatizma, dolaşım sorunları, bel fıtığı, boyun ve sırt ağrılarını azaltma özelliğine sahiptir.

- Visko yatak tam ortopedik 3 katmanlı visco yataklar, vücudu her noktadan destekler, gördüğü boşlukları doldurarak kesintisiz uyku için ideal bir ortam yaratır.

- Tam ortopedik, sıvı geçirmez yüzeyli visco yatak.

 
Hospital Bed Medical Bed